Sveikatos klubas

Apie mane

Profesionali sportininkė

1998 metais pradėjau sportuoti Kyokushin karatė, Panevėžyje klube „Argus“ (treneris R. Olšauskas). Vėliau sportinę karjerą tęsiau Kaune „Oriens” bei Vilniuje „Saulės Ženklas”. Pirmajį Lietuvos čempionatą laimėjau būdama 10 metų, o sulaukusi 16 metų patekau į Lietuvos nacionalinę (U-16) rinktinę ir nuo tada sėkmingai atstovauju Lietuvą tarptautiniuose Europos bei Pasaulio čempionatuose. Per daugiau nei 20 aktyvaus sporto metų tapau daugkartine Lietuvos bei Europos čempione visose amžiaus grupėse bei apsigyniau tris juodus karatė diržus – 3 Dan (Sensei).

Šiandien, po daugiau nei 20 metų praktikos, savo įgyta patirtimi dalinuosi su savo klientais, kurie nori išmokti kovinės technikos pagrindų, įgyti pasitikėjimo savimi ir psichologinio stabilumo, sustiprėti fiziškai bei pagražinti kūno formas.

Geriausi pasiekimai:

  • Pasaulio vicečempionė (2022);
  • 3 kartus Europos suaugusiųjų čempionė (2013, 2020, 2022);
  • 6 kartus Europos suaugusiųjų vicečempione (2010-2017, 2022);
  • 5 kartus U-22 Europos čempionė (2009-2013);
  • Absolučios kat. Europos čempionato bronzos medalio laimėtoja (2018);
  • Pasaulio čempionatai be svorio kategorijų Tokijuje (2011, 2015, 2019). Auksčiausia vieta – V.
  • Pasaulio čempionatai su svorio kategorijomis (2013, 2017). Auksčiausia vieta – V.
  • 2020 – III Dan (Sensei), 2012 – II Dan, 2009 – I Dan;

Mokslinė bei akademinė veikla

Esu biomedicinos mokslų doktorantė (Lietuvos Sporto Universitetas) ir rašau disertacinį darbą tema “Širdies-kraujagyslių sistemos funkcinės būklės stebėsena sveikatą stiprinančių asmenų pratybose taikant, ištvermės, jėgos lavinimo užduotis ir multimodalines mankštos programas”. Doktorantūros studijos reikalauja mokslinės literatūros analizės, dalyvavimo įvairiose mokslinėse konferencijose bei domėjimosi sporto bei medicinos pasaulyje vyraujančiomis naujausiomis tendencijomis. Taip pat esu dėstytoja (Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetas) ir dėstau temas susijusias su fiziniu aktyvumu (FA) – FA rekomendacijos, FA trumpoji intervencija, FA skirtingoms akžiaus grupėms, FA sergant lėtinėmis ligomis, fizinis pasyvumas. Taip pat vedu teorinius bei praktikiniius užsiėmimus Fizinio aktyvumo ir sveikatingumo projektuose.

Edukacinis karatė arba sveikatingumo užsiėmimas jūsų renginyje.
Ar norėtumėte vos per kelias valandas pažinti ir įvaldyti kyokushin karatė meną?
Susipažinkite su kyokushin karate pradmenimis ir išmokite pagrindinius kovos elementus – kaip taisyklingai suspausti kumštį, kokie yra rankų smūgiai, kojų spyriai kaip taisyklingai reikėtų judėti stovėsenoje bei kaip viską apjungti į visumą.
Daugelio žmonių atsakymas, kodėl jie vis dar yra nepakankamai fiziškai aktyvūs – žinių ir supratimo trūkumas. Išmokite savarankiškai sportuoti tiek lauke tiek patalpose be jokio inventoriaus. Sportuojant svarbiausia išlaikyti taisyklingą raumenų balansą bei to įgyvendinimui pasirinktus pratimus atlikti taisyklingai. Išmokite pagrindinius taisyklingo sporto aspektus – treniruotės etapai, pagrindiniai pratimai raumenų jėgos stiprinimui, giliųjų raumenų lavinimas, pusiausvyros treniravimas, tempimo pratimų atlikimas.

Kineziterapeutė

Per daugelį sportinės karjeros metų teko susipažinti su dažniausiai pasitaikančiomis traumomis bei įvairiais jų gydymo būdais. Kineziterapijos studijų metais įgytos žinios bei praktika padeda sėkmingai spręsti sveikatos problemas savo klientams. Dažniausiai pasitaikančios problemos – netaisyklinga laikysena, raumenų disbalansas, juosmeninės dalies skausmas, pogimdyvinė būklė, sportinės traumos (čiurnos, kelio, peties sąnarių nestabilumas). Praktikoje taikant Dr. Wolff “Back-check” ir “Balance-check” testavimus, diagnostika yra tikslesnė, parenkamos veiksmingesnės metodikos ir rezultatai pasiekiami greičiau.

Asmeninė trenerė

Profesionalus sportas džiugina ne tik titulais ir medaliais, o pačia kelione užsibrėžto tikslo link, kiekviena įveikta alinančia treniruote, pergale prieš savo silpnybes ir pasiteisinimus. Dažniausiai mūsų kūno galimybės yra ženkliai didesnės nei užsidegimas veikti ir sunkiai dirbti, todėl dažnu atveju mano, kaip profesionalios sportininkės patirtis padeda klientams išlaikyti  discipliną, motyvaciją bei nurodo teisingą bei sveiką tolimesnį kelią.

Krepšelis