Sveikatos klubas

Back-check ir Balance-check raumenų balanso ir pusiausvyros tyrimai

Raumenų disbalansas, pervargimas ir silpnumas, tai dažniausios nugaros skausmų ir sportinių traumų priežastys. Laiku diagnozavus sutrikimus ir fizinių pratimų pagalba juos pašalinus, būtų išvengta daugelio sveikatos sutrikimų – pagerėtų pacientų fizinė gerovė bei sportininkų rezultatai.

  • „Dr. Wolff” diagnostinė BACK-CHECK ir BALANCE-CHECK įranga padeda tiksliai diagnozuoti nusilpusius bei įsitempusius raumenis, o mes sužinome, kuriuos reikia stiprinti, kuriuos – atpalaiduoti bei koks jų tarpusavio ryšys.
  • Back-check tyrimas skirtas įvairių raumenų grupių, ypač nugaros raumenų, maksimalios izometrinės raumenų jėgos testavimui ir tarpraumeninės pusiausvyros įvertinimui.
  • Grafiškai pateikiamos išsamios testavimo išvados: parodo maksimalią izometrinę raumens jėgą, palygina gautus rezultatus su rekomenduojamomis normomis ir tiksliai įvertina raumenų grupių disbalansą ir persitreniravimą.
  • Balance-check treniruoklis padeda įvertinti ir lavinti žmogaus kūno pusiausvyrą.
    Įvertinimas pateikiamas balais, pagal vertinimo kriterijus: laiką, nuokrypį, pakartojimų skaičių, kampinį greitį, užlaikymą.

Registruokitės susitikimui

Skambinkite telefonu: +370 635 63202 arba registruokitės internetu.

Raumenų disbalanso įvertinimas

Sužinosite, silpniausius raumenis bei kuriuos reiktų atpalaiduoti

Po konsultacijos sudaromas planas tolimesniam sportui

Krepšelis