Sveikatos klubas

dr. Wolff Back-check + Balance-check testavimai bei kineziterapeuto konsultacija

59.00

dr. Wolff Back-check + Balance-check testavimai bei kineziterapeuto konsultacija

Trukmė: 2 val.

+
Kategorija:

Aprašymas

Raumenų disbalansas, pervargimas ir silpnumas, tai dažniausios nugaros skausmų ir sportinių traumų priežastys. Laiku diagnozavus sutrikimus ir fizinių pratimų pagalba juos pašalinus, būtų išvengta daugelio sveikatos sutrikimų – pagerėtų pacientų fizinė gerovė bei sportininkų rezultatai.

  • „Dr. Wolff” diagnostinė BACK-CHECK ir BALANCE-CHECK įranga padeda tiksliai diagnozuoti nusilpusius bei įsitempusius raumenis, o mes sužinome, kuriuos reikia stiprinti, kuriuos – atpalaiduoti bei koks jų tarpusavio ryšys.
  • Back-check tyrimas skirtas įvairių raumenų grupių, ypač nugaros raumenų, maksimalios izometrinės raumenų jėgos testavimui ir tarpraumeninės pusiausvyros įvertinimui.
  • Grafiškai pateikiamos išsamios testavimo išvados: parodo maksimalią izometrinę raumens jėgą, palygina gautus rezultatus su rekomenduojamomis normomis ir tiksliai įvertina raumenų grupių disbalansą ir persitreniravimą.
  • Balance-check treniruoklis padeda įvertinti ir lavinti žmogaus kūno pusiausvyrą.
    Įvertinimas pateikiamas balais, pagal vertinimo kriterijus: laiką, nuokrypį, pakartojimų skaičių, kampinį greitį, užlaikymą.
Krepšelis